Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Babeko
Stará 422/1, Ostrava 70800
tel: +420 739226062
info(a)babeko.cz
IČO: 87045966

Značka Babeko je oficiálně registrovaná ochranná známka č. 327928 u úřadu průmyslového vlastnictví České Republiky.


Jakékoliv kopírování je trestné.


Licence Creative Commons


O NÁS

Kdo je Babeko...

 

Babeko je registrovaná značka, pod kterou naleznete výrobky ruční výroby. Věnuji se převážně šití látkových zvířátek a dekorací plněných hypoalergenním dutým vláknem, pohankovými slupkami a bylinkami. Výrobky jsou šité ze 100% bavlny, používám bavlněné nitě a veškeré barvy jsou nezávadné a určené přímo na textil.

Vše vyrobené na babeko.cz je tvořeno ručně a s láskou. Veškerý materiál použitý na výrobu je pouze certifikovaný materiál, včetně barev a výplně. Vystavené certifikáty naleznete v sekci CERTIFIKÁTY. Vzhledem k finanční náročnosti jednotlivé výrobky certifikované nejsou, tudíž musejí být označeny jako nevhodné pro děti do 3 let.

 

 

Čím je Babeko výjimečné:

  • vše je tvořeno ručně a s láskou
  • autorský a osobitý rukopis
  • kvalitní a přírodní materiály
  • propracované detaily
  • testováno našimi dětmi

 

Jak to začalo...

 

V roce 2012 přicházely první myšlenky a nápady na šití látkových zvířátek a dekorací pro děti, tentýž rok byla registrována značka Babeko a o rok později jsem otevřela eshop. Během roku 2013 jsem se postupně rozvíjela a hledala ten správný směr, abych se dopracovala k nynější podobně celého konceptu Babeka.

Mnoho nápadů a zkušeností jsem získala hlavně díky přímému kontaktu se zákazníky při skvělých prodejních akcích, které jsem navštívili s krásným stánkem (díky tati!). Díky pozitivním reakcím nejen dětí, ale také rodičů, jsem se mohla posunovat dál a vytvářet nové tvary zvířátek či dalších produktů.

Po nějaké době jsem byla oslovena pohankovým mlýnem Šmajstrla a díky spolupráci s ním vznikla velmi oblíbená nahřívací zvířátka plněná pohankovými slupkami, kterým se věnuji do dnes. Mimo ně jsem nabídku rozšířila také o polštáře a jiné produkty s pohankou či bylinkami.

 

 

Babeko později...

 

V roce 2016 jsem byla oslovena nadnárodní společností Nutricia a.s. a stala jsem se tváří kojeneckých mlék značky Hami, tedy né já, ale má zvířátka :-) Byla to životní zkušenost, která mi mnoho dala i vzala, ale tak to v životě chodí a já jsem za tu zkušenost ráda.

Rok 2017 je pro mne velkým překvapením a jsem ráda, že se Babeko od záčátku dostalo takto daleko, že díky němu mohu dělat práci, která mne baví a která je mým denním chlebem.

 

Babeko dnes...

Rok 2018 začal zcela novým sortimentem, o který jsem Babeko rozšířila. Vše je v začátcích, ale pevně věřím, že B-REFLEXKY zaujmou a najdou si zde své stálé místo.

 

 

Ručně a s láskou Babeko