O nás

O nás

Kdo je Babeko...

Babeko je značka, pod kterou naleznete výrobky tvořené ručně a s láskou. 

Věnujeme se převážně výrobě bytových doplňků a dekorací. Okrajově také šití látkových zvířátek a dekorací plněných hypoalergenním dutým vláknem, pohankovými slupkami a bylinkami. Výrobky jsou šité ze 100% bavlny, používáme bavlněné nitě a veškeré barvy jsou nezávadné a určené přímo na textil.

Babeko začínalo jako výrobce dekorací pro děti, máme za sebou výrobu tisíců zvířátek, pohankových usínáčků a viděly jsme mnoho rozzářených dětských očí :-) 

Dnes se již věnujeme převážně bytovým dekoracím, ale ke zvířátkům se určitě jednou vrátíme. 

Vše vyrobené na babeko.cz je tvořeno ručně a s láskou. Veškerý materiál použitý na výrobu je pouze certifikovaný materiál, včetně barev a výplně. Vystavené certifikáty naleznete v sekci CERTIFIKÁTY. 

Vzhledem k finanční náročnosti jednotlivé výrobky (pro děti) certifikované nejsou, tudíž musejí být označeny jako nevhodné pro děti do 3 let.

 

Čím je Babeko výjimečné:

  • vše je tvořeno ručně a s láskou
  • autorský a osobitý rukopis
  • kvalitní a přírodní materiály
  • propracované detaily
  • testováno našimi dětmi
  • testováno v našich domovech

 

Jak to začalo...

V roce 2012 přicházely první myšlenky a nápady na šití látkových zvířátek a dekorací pro děti, tentýž rok byla registrována značka Babeko a o rok později jsme otevřely eshop. Během roku 2013 jsme se postupně rozvíjely a hledaly ten správný směr, abychom se dopracovaly k nynější podobně celého konceptu Babeka (dnes už také minulost :-) )

Mnoho nápadů a zkušeností jsme získaly hlavně díky přímému kontaktu se zákazníky při skvělých prodejních akcích, které jsem navštívily s krásným stánkem (díky tati!). Díky pozitivním reakcím nejen dětí, ale také rodičů, jsme se mohly posunovat dál a vytvářet nové tvary zvířátek či dalších produktů.

Po nějaké době jsme byly osloveny pohankovým mlýnem Šmajstrla a díky spolupráci s ním vznikla velmi oblíbená nahřívací zvířátka plněná pohankovými slupkami, kterým jsme se velmi dlouho věnovaly. Mimo ně jsme nabídku rozšířily také o polštáře a jiné produkty s pohankou či bylinkami.

 

Babeko později...

V roce 2016 jsme byly osloveny nadnárodní společností Nutricia a.s. a staly jsme se tváří kojeneckých mlék značky Hami, tedy né my, ale naše zvířátka :-) Byla to životní zkušenost, která nám mnoho dala i vzala, ale tak to v životě chodí a jsme za tuto zkušenost rády.

Zvířátka na obalech jste mohli potkávat na pultech v obchodech až do roku 2023.

 

Babeko dnes...

V roce 2019 nastaly změny nejen v pracovním, ale i osobním životě, takže Babeko ulehlo k dlouhému spánku, aby nabralo sílu, a dnes v roce 2024, se začíná pomalu probouzet a my začínáme zase sice od začátku, ale s krásnou minulostí. Představíme nový sortiment a doufáme, že se bude líbit.

P+J

 

Ručně a s láskou Babeko

Created by Babeko at 19.04.2024

Vytvořil Flexumshop logo FlexumShop.com